Вибори на Донеччині: в "Слузі народу" назвали важливу умову

У місцевих виборах на Донбасі мають брати участь більше мільйона вимушених переселенців, які зможуть урівноважити проросійські настрої в регіоні.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Таку думку висловив в ефірі ObozTV народний депутат від фракції "Слуга народу" Святослав Юраш, коментуючи можливість проведення в ОРДЛО виборів за українськими законами.

"На наших засіданнях з міністром закордонних справ і учасниками переговорів з Мінська я завжди повторюю одне питання – чи будуть переселенці мати право брати участь? Це обговорюється. Відповідь не дефінітивна, але оптимістична. 1,2 млн українців, які, за підрахунками ООН, виїхали з окупованих територій на територію України, будуть мати іншу думку, ніж малюють для сходу, що він буде однозначно проросійським", – заявив депутат.

"Навіть ті незрозумілі опитування, які там були, показують, що люди, які залишилися на окупованій території, не мають якоїсь уніфікованої думки в одному напрямку. Я думаю, що якщо ми будемо ставитися до своїх громадян як до громадян, то відторгнення України на цих територіях буде набагато менше", – додав він.

Новини
"Готуйтеся до війни": у РНБО повідомили, як виб’ють окупантів із Донбасу

При цьому Юраш підкреслив, що виборам має передувати вихід з регіону окупантів і відновлення Україною контролю над кордоном з РФ.

"Це комбінація питань, які мають відбутися, щоб вибори мали демократичність і легітимність. Нам потрібна ситуація, яку ми зможемо відстежувати. Ми повинні мати там людей, які спостерігатимуть за виборами і скажуть, що вони були демократичними", – зазначив "слуга народу".

Вибори на Донеччині: в "Слузі народу" назвали важливу умову

newsone.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Президент України Володимир Зеленський не виключив, що вибори на Донбасі можуть відбутися восени 2020 року одночасно з місцевими виборами по всій країні. Разом з тим, він допустив ймовірність заморожування збройного конфлікту.


  • Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що в України є чіткий план для проведення наприкінці жовтня виборів на Донбасі. Він розповів, за яких умов вибори стануть можливими.


  • Глава Комітету виборців України Олексій Кошель вважає, що підготувати і провести демократичні вибори на окупованих територіях наприкінці жовтня 2020 року практично неможливо.


Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 11:00 на ObozTV.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Війна на Донбасі" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/vibori-na-donechchini-v-sluzi-narodu-nazvali-vazhlivu-umovu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя