Не треба носити маски з профілактичною метою, – МОЗ - Последние новости

Хірургічна маска не є засобом індивідуального захисту органів дихання, тому її не треба носити з профілактичною метою. Про це сказав заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, під час круглого столу "Коронавірус. Соціальний та економічний вимір", передає УНН. “Хірургічна маска — це не засіб індивідуального захисту органів дихання.

Об этом сообщает Роспрес

Вона не класифікується, як засіб захисту органів дихання. Це є медичний виріб, який призначений для зменшення поширення території вірусу. Він надягається на людину, в якої є симптоми гострої респіраторної хвороби. Чому запроваджується в лікарнях масочний режим? Тому що до лікарні йдуть люди з симптомами.

І вони потенційно розглядаються, як інфіковані: грипом, грипоподібними захворюваннями, в тому числі — коронавірус. Її (маску — ред.) надягають, щоб зменшити поширення крапельок слизу, з якими передається вірус, не на 1,5-2 метри, а на 30-40 сантиметрів, оскільки маска стримує поширення коли ми чхаємо, говоримо, кашляємо”, — сказав Ляшко. Він зазначив, що лікарі використовують засоби індивідуального захисту органів дихання — респіратори. “Це респіратори з класом захисту FFP-2 і не нижче, або FFP-3, а також американський аналог N-95.

І ми це повинні розуміти, і ми це повинні відслідковувати. Маски сьогодні є в закладах охорони здоров’я”, — сказав представник МОЗ. Він додав, що в МОЗ провели зустріч з виробниками масок, що виробляють близько 8 мільйонів масок щомісяця. У міністерстві будуть контролювати рівень експорту, щоб забезпечити належний рівень кількості засобів індивідуального захисту в Україні.Джерело статті: “https://rezonans.info/proishestvie/ne_treba_nositi_maski_z_profilaktichnoyu_metoyu__moz”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя