До уваги рівнян: український виробник квасу вилучає свою продукцію з обігуАдже продукція має відхилення від початкових показників якості, які зазначав виробник. Йдеться про Об этом сообщает planetasmi.in.ua со ссылкой на СМИ.


"Квас Тарас білий" у пляшках ємністю 1,5 літра від підприємства "Карлсберг Україна".

Зокрема, той, що має номер 27.08.2019 В1 та термін придатності до 25.12.2019.У поодиноких пляшках цієї партії квасу виробник виявив


вторинне бродіння.

Через це у напої може збільшуватися масова частка спирту та, відповідно, вміст діоксиду вуглецю, а це може призвести до деформації та механічного пошкодження пляшки.Усі, хто купив цей квас, за умови наявності чека може повернути його у магазин і отримати назад гроші. Ті ж, хто хоче повернути напій виробнику, можуть для цього звернутися на гарячу лінію 0800 3000 80.


Держпродспоживслужба назвала цей випадок


"безпрецедентним", адже вперше в Україні виробник сам вилучає з обігу продукцію через відхилення в якості, а не через вимогу органу контролю.За інформацією Держпродспоживслужби України


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/do_uvagy_rivnyan_ukrainskyy_vyrobnyk_kvasu_vidklykaie_svoyu_produktsiyu_z_obigu_241955.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя