Криклій заявив, що ОРДЛО відновлюватимуть лише після деокупації та сплати Росією репарацій


Міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що відновлення територій, які перебувають під російською окупацію, почнуть лише після повернення їх під контроль України і сплати Росією репарацій

Про це Криклій сказав у ефірі токшоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". Об этом сообщает niknews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Українці не будуть сплачувати за неконтрольовану територію. Це апріорі неможливо. Хай спочатку повертає території країна-агресор, виплачує репарації, а тоді ми будемо думати, як будемо вкладати і відновлювати територію", — сказав Криклій.

Міністр додав, що наразі уряд планує відновлювати лише підконтрольну частину регіону, для чого передбачається залучити інвесторів. За словами урядовця, вже є великі компанії, готові вкладати у тому числі в інфраструктурні проєкти.

"А поки що наша задача — забезпечувати зв’язок з громадянами, які вірять в успіх України. Ми облаштовуємо контрольно-пропускні пункти, ми маємо створювати більше сервісу, і це питання стосується не тільки сходу України, а й анексованого Криму", — додав Криклій.

  • Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск фонду для відновлення та реінтеграції Донбасу.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/01/krykliy_zayavyv_scho_ordlo_vidnovlyuvatymut_lyshe_pislya_deokupaciyi_ta_splaty_rosiyeyu_reparaciy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя