Сенцов відповів, чи може Україна не залежати від Росії

Олег Сенцов

Звільнений з російського полону режисер Олег Сенцов вважає, що в економічному питанні Україна не може бути незалежною від Росії. Об этом сообщает magazine-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це він сказав в інтерв’ю Deutsche Welle та пояснив, що в цьому питанні є занадто багато зв’язків.

До слова: Роздягали, погрожували зґвалтувати, – Сенцов сказав, як його катували у Росії

"Вони зараз зруйновані через війну, але вони все одно рано чи пізно відновляться тоді, коли в Росії буде нормальний демократичний устрій, а не нинішній режим", – сказав Сенцов.

Важливо! У першому кварталі 2019 року обсяги торгівлі між Україною та Росії склали 2,34 мільярда доларів.

товари росія україна
Найбільші торговельні партнери України / Інфографіка 24 каналу

Також додав: "Поки Росія не поверне "рейки" в бік демократизації та європейських принципів, у нас будуть з нею проблеми".

Я дуже добре розрізняю, що таке Росія, і що таке путінський режим. Я борюся не з Росією як державою, а з путінським режимом, який захопив Росію і поневолив свідомість громадян,
– наголосив режисер.

Що відомо про Олега Сенцова? Український режисер, який п’ять років провів у російському полоні. Затримали його у 2014 році в окупованому Криму. Тоді його звинуватили у підготовці терактів та засудили до 20 років російської колонії суворого режиму.

У 2018 році Сенцов оголосив голодування, вимагаючи звільнити усіх політв’язнів Кремля. Він навіть написав заповіт на творчість у разі смерті. Політв’язень припинив голодування після 145 днів через загрозу примусового годування.

Повернувся режисер з полону 7 вересня під час обміну з Росією полоненими.


Джерело статті: “http://24tv.ua/sentsov_vidpoviv_chi_mozhe_ukrayina_ne_zalezhati_vid_rosiyi_n1214084”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя