У Франківську літні студенти займалися йогою


Сьогодні, 3 жовтня, в Івано-Франківську студенти Університету третього віку займалися йогою. Об этом сообщает rogatyn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Заняття для літніх студентів проводила майстер Марія Ерліх.

Йога допомагає розслабитися, покращити зборов’я та набути гнучкості. Вона дає змогу нам стати спокійним, а ще створює зосередженість, емоційний баланс. Потрібно розуміти, що йога безпечна для всіх поколінь. Вона допомагає вилікуватися від ушкоджень, є хорошим способом досягти гарного здоров’я та самопочуття. Звісно від першого заняття у нас не зникнуть всі болячки, але згодом самопочуття покращиться“, – каже Марія.

На сьогоднішньому занятті літні люди робили спеціальні вправи на хребет. Також, Марія Ерліх зазначила, що за допомогою медитації йога сприяє досягненню гармонії тіла і розуму.

Довідково: Йога – це форма вправ, яка дає нам силу, витривалість, баланс, гнучкість і релаксацію. Це єдина форма роботи над тілом, яка наділяє нас цим всім одночасно. Йога підвищує гнучкість за допомогою вправ, які впливають на суглоби, у тому числі ті, які не завжди знаходяться в полі видимості.

Нагадаємо, безкоштовний Університет третього віку для літніх іванофранківців ініціював «Галицький кореспондент», запланувавши для юних душею студентів сім актуальних факультетів: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/u-frankivsku-litni-studenty-zajmalysya-jogoyu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя